Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | TMP125AIDBVRG4 |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | SENSOR DIGITAL -40C-125C SOT23-6 |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 72915 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 72915
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Discontinued at Digi-Key |
| sensör tipi | Digital, Local |
| sıcaklık algılama - yerel | -40°C ~ 125°C |
| sıcaklık algılama - uzaktan | - |
| çıkış tipi | SPI |
| gerilim - besleme | 2.7V ~ 5.5V |
| çözünürlük | 9 b |
| özellikler | One-Shot, Shutdown Mode |
| doğruluk - en yüksek (en düşük) | ±2°C (±2.5°C) |
| test durumu | -25°C ~ 85°C (-40°C ~ 125°C) |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | SOT-23-6 |
| tedarikçi cihaz paketi | SOT-23-6 |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Very helpful supplier. Totally satisfied.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.