Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | 74CB3Q3125DBQRE4 |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC BUS SWITCH 1 X 1:1 16SSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 33896 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 33896
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Discontinued at Digi-Key |
| tip | Bus Switch |
| devre | 1 x 1:1 |
| bağımsız devreler | 4 |
| akım - çıkış yüksek, düşük | - |
| gerilim besleme kaynağı | Single Supply |
| gerilim - besleme | 2.3V ~ 3.6V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-SSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.