Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | SN74AHC157PWRG4 |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MULTIPLEXER 4 X 2:1 16TSSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 42710 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 42710
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Obsolete |
| tip | Multiplexer |
| devre | 4 x 2:1 |
| bağımsız devreler | 1 |
| akım - çıkış yüksek, düşük | 8mA, 8mA |
| gerilim besleme kaynağı | Single Supply |
| gerilim - besleme | 2V ~ 5.5V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 16-TSSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
Very helpful supplier. Totally satisfied.