Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | ATMEGA2560-16AU |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 6724 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 6724
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | AVR |
| Çekirdek boyutu | 8-Bit |
| hız | 16MHz |
| bağlantı | EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 86 |
| program belleği boyutu | 256KB (128K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 4K x 8 |
| koç boyutu | 8K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 4.5V ~ 5.5V |
| veri dönüştürücüler | A/D 16x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 100-TQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 100-TQFP (14x14) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Trustable and helpful supplier. The communication is easy and fast. The whole picture is very positive.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Very helpful supplier. Totally satisfied.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.