Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | ATXMEGA128A1U-AU |
| Üretici firma: | Microchip Technology |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8/16B 128KB FLASH 100TQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 11185 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 11185
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | AVR |
| Çekirdek boyutu | 8/16-Bit |
| hız | 32MHz |
| bağlantı | EBI/EMI, I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 78 |
| program belleği boyutu | 128KB (64K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 2K x 8 |
| koç boyutu | 8K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.6V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 16x12b; D/A 4x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 100-TQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 100-TQFP (14x14) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good