Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM32H753VIT6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 100LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 3906 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 3906
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | ARM® Cortex®-M7 |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Single-Core |
| hız | 480MHz |
| bağlantı | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, MDIO, MMC/SD/SDIO, QSPI, SAI, SPDIF, SPI, SWPMI, UART/USART, USB OTG |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 82 |
| program belleği boyutu | 2MB (2M x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 1M x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.71V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 36x16b; D/A 2x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 100-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 100-LQFP (14x14) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.