Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM32F103VET6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 8487 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 8487
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | ARM® Cortex®-M3 |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Single-Core |
| hız | 72MHz |
| bağlantı | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| çevre birimleri | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| g/ç sayısı | 80 |
| program belleği boyutu | 512KB (512K x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 64K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 100-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | - |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
They are very patience to slove my problem.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Very helpful supplier. Totally satisfied.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.