Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM8S003F3P6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 89033 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 89033
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | STM8 |
| Çekirdek boyutu | 8-Bit |
| hız | 16MHz |
| bağlantı | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 16 |
| program belleği boyutu | 8KB (8K x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 128 x 8 |
| koç boyutu | 1K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2.95V ~ 5.5V |
| veri dönüştürücüler | A/D 5x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 20-TSSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Very helpful supplier. Totally satisfied.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.