Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM32F030C8T6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 33494 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 33494
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | ARM® Cortex®-M0 |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Single-Core |
| hız | 48MHz |
| bağlantı | I²C, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | DMA, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 39 |
| program belleği boyutu | 64KB (64K x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 8K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2.4V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 12x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 48-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 48-LQFP (7x7) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
Very helpful supplier. Totally satisfied.