Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM8S003F3P6TR |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20TSSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 84484 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 84484
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | STM8 |
| Çekirdek boyutu | 8-Bit |
| hız | 16MHz |
| bağlantı | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 16 |
| program belleği boyutu | 8KB (8K x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | 128 x 8 |
| koç boyutu | 1K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2.95V ~ 5.5V |
| veri dönüştürücüler | A/D 5x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 20-TSSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
They are very patience to slove my problem.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.