Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM32F429IIT6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 3286 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 3286
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | ARM® Cortex®-M4 |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Single-Core |
| hız | 180MHz |
| bağlantı | CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| çevre birimleri | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 140 |
| program belleği boyutu | 2MB (2M x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 256K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 24x12b; D/A 2x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 176-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 176-LQFP (24x24) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.