Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | STM32F103CBT6 |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 13856 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 13856
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | ARM® Cortex®-M3 |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Single-Core |
| hız | 72MHz |
| bağlantı | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |
| çevre birimleri | DMA, Motor Control PWM, PDR, POR, PVD, PWM, Temp Sensor, WDT |
| g/ç sayısı | 37 |
| program belleği boyutu | 128KB (128K x 8) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 20K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 2V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 10x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 48-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | - |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The parcel was well packed when received, thank you seller for fast response and good quality.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Thank you for your prompt and courteous service from ordering to shipping.