Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | VNH5050ATR-E |
| Üretici firma: | STMicroelectronics |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MTR DRVR 5.5V-18V 36POWERSSO |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 14262 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 14262
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| motor tipi - step | - |
| motor tipi - ac, dc | Brushed DC |
| işlev | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| çıkış yapılandırması | Half Bridge (2) |
| arayüz | Parallel, PWM |
| teknoloji | Power MOSFET |
| adım çözünürlüğü | - |
| uygulamalar | Automotive |
| akım - çıkış | 30A |
| gerilim - besleme | 5.5V ~ 18V |
| voltaj - yük | 5.5V ~ 18V |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | PowerSSO-36 TP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.