Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | TMS320F28377DPTPT |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176HLQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 3681 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 3681
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | C28x |
| Çekirdek boyutu | 32-Bit Dual-Core |
| hız | 200MHz |
| bağlantı | CANbus, EBI/EMI, I²C, McBSP, SCI, SPI, uPP, UART/USART, USB |
| çevre birimleri | DMA, POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 97 |
| program belleği boyutu | 1MB (512K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 102K x 16 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 1.14V ~ 3.47V |
| veri dönüştürücüler | A/D 20x12b, 9x16b; D/A 3x12b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 105°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 176-LQFP Exposed Pad |
| tedarikçi cihaz paketi | 176-HLQFP (24x24) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.