Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | TMS320LF2406APZA |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 4226 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 4226
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| çekirdek işlemci | C2xx DSP |
| Çekirdek boyutu | 16-Bit |
| hız | 40MHz |
| bağlantı | CANbus, SCI, SPI, UART/USART |
| çevre birimleri | POR, PWM, WDT |
| g/ç sayısı | 41 |
| program belleği boyutu | 64KB (32K x 16) |
| program hafıza tipi | FLASH |
| eeprom boyutu | - |
| koç boyutu | 5K x 8 |
| gerilim - besleme (vcc/vdd) | 3V ~ 3.6V |
| veri dönüştürücüler | A/D 16x10b |
| osilatör tipi | Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 100-LQFP |
| tedarikçi cihaz paketi | 100-LQFP (14x14) |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
The seller was very nice and friendly. The product was on time and in good quality.
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
Received the material on time with good quality, Demi Yang is Very easy to communicate with and a very supportive person.