Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | TPS54160DGQR |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC REG BUCK ADJ 1.5A 10MSOP |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 31346 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 31346
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Step-Down |
| çıkış yapılandırması | Positive |
| topoloji | Buck |
| çıkış tipi | Adjustable |
| çıkış sayısı | 1 |
| voltaj - giriş (dk) | 3.5V |
| voltaj - giriş (maks) | 60V |
| voltaj - çıkış (min/sabit) | 0.8V |
| voltaj - çıkış (maks) | 58V |
| akım - çıkış | 1.5A |
| frekans değiştirme | 100kHz ~ 2.5MHz |
| senkron doğrultucu | No |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 10-PowerTFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 10-HVSSOP |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
Delivered on time, Very good quality product, Anna is one of the best sales representative, I have seen in my career, she supports lot, response very very great. She did a very great job for me.
She is a very reliable staff who kindly responds to consultations on prices and delivery times. I will use it again.