Resim referans içindir, gerçek resmi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Üretici parti numarası: | TPS5430DDAR |
| Üretici firma: | Texas Instruments |
| Açıklamanın bir parçası: | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOPWR |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu: | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
| Stok Durumu: | 22574 Stokta var |
| Gemiden: | Hong Kong |
| Sevkiyat Yolu: | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
Stok durumu: 22574
Asgari: 1
Fiyat için arayın veya bir RFQ gönderin
FedEx tarafından 40 ABD doları.
3-5 gün içinde gelir
Ekspres:(FEDEX, UPS, DHL, TNT)150$ üzerindeki siparişler için ilk 0,5 kg'da ücretsiz gönderim, Fazla kilo ayrıca ücretlendirilir
| Tip | Tanım |
|---|---|
| ürün durumu | Active |
| işlev | Step-Down |
| çıkış yapılandırması | Positive |
| topoloji | Buck |
| çıkış tipi | Adjustable |
| çıkış sayısı | 1 |
| voltaj - giriş (dk) | 5.5V |
| voltaj - giriş (maks) | 36V |
| voltaj - çıkış (min/sabit) | 1.221V |
| voltaj - çıkış (maks) | 32.04V |
| akım - çıkış | 3A |
| frekans değiştirme | 500kHz |
| senkron doğrultucu | No |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montaj tipi | Surface Mount |
| paket / kasa | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| tedarikçi cihaz paketi | 8-SO PowerPad |
176 müşteriden 168'i (%98)
bu ürünü tavsiye etti
Thank you Allen Elena i Got it my package very good condition and fast delivery.
The product is original, the merchant service attitude is particularly good
The quality is very high, I am sure that is new and original. I will purchase again from them.
lot of 5 samples pulled for 100, all passed inspection and were exactly on specific frequency.